niedziela, 14 czerwca 2015Chwała temu, kto wymyślił maty wiklinowe. Ponieważ moja działka jest narożna i raczej na widoku a nie mam cierpliwości, aby czekać parę lat zanim drzewka i krzewy podrosną otuliłam płot wikliną. Nie dość, że wygląda teraz efektowniej, to nie mam też poczucia, że każdy przechodzień mnie ogląda. A na działce wypoczynkowej prywatność to podstawa. Nie wiem jak długo wiklina wytrzymuje. Myślę, że na parę lat wystarczy, a do tego czasu podrosną już tuje i krzewy. Najważniejsze, że w ciągu paru chwil i niewielkim nakładem pracy powstał miły i zaciszny kącik wypoczynkowy :)

6 komentarzy:

 1. Fajny pomysł z tą matą wiklinową!
  Super tak sobie wypoczywać na działeczce,narwać świeżych owoców, delektować się widokiem lawendy...
  :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Oj tak,jest całkiem przyjemnie, tylko ciągle mam wrażenie,że czas tu szybciej płynie :)

   Usuń
 2. U nas wiklina wytrzymała w niezłym stanie 5 lat. Teraz jest 6 sezon i zaczyna wyglądać kiepsko. Na szczęście jest już schowana za tujkami i bluszczem ;)
  Przeglądam te Twoje zdjęcia i zazdroszczę... My mamy działkę od 6 lat i wciąż wygląda na niedokończoną. Nie mam na nią pomysłu, albo raczej mam ich zbyt wiele i w rezultacie żaden nie jest skończony i efektów brak. A Ty tutaj za pomocą kilku trików masz takie zmiany. Cudne zasłony!!!! Przepiękna lawenda!
  Ach.... w takim otoczeniu kawka w letnie popołudnie to czysta przyjemność!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super,5 lat by mi wystarczyło, do tego czasu zieleń pójdzie w górę i nasadzę pnącza. Dziękuję za miłe słowa. Takie komentarze dodają skrzydeł :) Pozdrawiam serdecznie :)

   Usuń
 3. świetne rozwiązanie z tą matą, oczywiście teraz przechodnie mogą tylko żałować, że już nie widzą Twoich pomysłów na aranżacje szybkie, tanie i bardzo efektowne :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Myślę,że coś tam jeszcze dojrzą przez prześwity, ale najważniejsze,że mam wreszcie odrobinę prywatności :)

   Usuń